Оралда 900 орындық мектеп ашылды

07.12.2020

Салтанатты ашылуы бүгін, 30 қарашада өтті, деп хабарлайды «Менің қалам» порталының тілшісі.

Оралда 900 орындық мектеп ашылды Оралда 900 орындық мектеп ашылды

БҚО әкімі Ғали Есқалиев Зачаганск қаласындағы No51 мектептің салтанатты ашылуында сөз сөйледі. Ол жиналғандардың барлығын осы оқиғамен құттықтады.

- Мен бәрін Тұңғыш Президент күнімен құттықтағым келеді. Бұл күні жаңа мектеп ашылады. Біздің студенттер, біздің ұрпақ сапалы білім алуы үшін, біз бұл үшін барлық жағдайларды жасауымыз керек. Өздеріңіз білетіндей, биыл біз алты мектеп салып жатырмыз, сонымен қатар 27 мектепте күрделі жөндеу жұмыстарын жүргізіп жатырмыз. Енді бірінші мектептің жөндеу жұмыстары аяқталды! Аяқталған бір ғимарат үш мектептің мәселелерін шешті. Ең көне мектеп - Әлия Молдағұлова атындағы №38 мектеп, онда балалар ешқандай шартсыз оқыды, енді олар №51 мектепте оқитын болады. №47 және №10 мектептерде үш ауысым болды, енді көптеген оқушылар жаңа мектепке көшеді, - деді Ғали Есқалиев.

Айтпақшы, мектепті Атырау қаласынан «Нұрқапстройгаз» ЖШС мердігерлік ұйымы салған. Нысанның құны 1,7 миллиард теңгені құрады.

Школа на 900 мест открылась в Уральске Школа на 900 мест открылась в Уральске

Айта кету керек, мектепте гардероб бар фойе, асхана бар асхана, бірінші қабатта шеберханалар мен сыныптар бар. Екінші қабатта оқу бөлмелері, кітапхана, оқу залы, спортзал бар. Ал үшіншісінде - сыныптар.

Айта кету керек, білім орталығы мен Республикалық физика-математика академиясы No38 мектептің ескі ғимаратында орналасады.

Оралда 900 орындық мектеп ашылды Оралда 900 орындық мектеп ашылды

Толығырақ: https://mgorod.kz/nitem/shkola-na-900-mest-otkrylas-v-uralske/

Баспаның жазбаша рұқсатынсыз фото / видео / мәтіндік материалдарды пайдалануға тыйым салынады. Кез-келген материал фрагменттерін, фотосуреттер мен бейнелерді FB, VK, OK Instagram-да жариялауға тыйым салынады.

Толығырақ: https://mgorod.kz/nitem/shkola-na-900-mest-otkrylas-v-uralske/